Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

TULUMBA BAT-ÇIK PROJESİ’NDE BETON DÖKME ÇALIŞMALARI BAŞLADI


Bölgedeki trafik sorununu büyük ölçüde rahatlatacak olan Tulumba Bat-Çık Projesi’nde, Güney ve Kuzey hattı beton dökme çalışmaları başladı.
Gece gündüz demeden tüm hızıyla devam eden Tulumba Bat-Çık Projesi inşaatında, alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından beton dökme çalışmalarına da başlandı. Güney ve Kuzey TulumbaBat-Çık hattında 1. kat grobetondökme çalışmaları hız kesmeden devam ederken, Silifke Caddesi’ndeki fore kazı ve hafriyat çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor.
Tulumba Bat-Çık Projesi’nin Mersin’in trafiğini büyük ölçüde rahatlatacağını ifade eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Tulumba Bat-Çık Projesi başta olmak üzere yapacağımız diğer alt-üst geçitlerle Mersin’in ulaşımını rahatlatacağız. Yaptığımız kavşak çalışmaları ve akıllı sinyalizasyon düzenlemeleriyle kentimiz modern bir ulaşım ağına kavuşacak” dedi.

Ayrıca çevreye duyarlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, çalışma alanında bulunan çalı gruplarını ve ağaçları sökerek başka yerlerde kullanılmak üzere Mersin Büyükşehir Belediyesi fidanlığına gönderdi.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı TULUMBA BAT-ÇIK PROJESİ’NDE BETON DÖKME ÇALIŞMALARI BAŞLADI