Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search


Tarsus Özel Gökkuşağı Eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrenciler, Belediye Başkanı Şevket Can’ı makamında ziyaret ettiler.
Kurucu Ali Altunkeser, öğretmenler Arzu Tekbaş, Çiğdem Emreöz ve Ayşenur Asker ile birlikte Belediye Başkanı Can’la sohbet eden öğrenciler, yeni yılı kutladılar. Başkan Can’a teşekkür eden kurucu Ali Altunkeser: “Tarsus Özel Gökkuşağı Eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak öğrencilerimiz ile birlikte Belediye Başkanımız sayın Şevket Can ziyaret ediyoruz. Başkanımızın yeni yılını kutladık ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Can, ziyarete gelen rehabilitasyon merkezi öğretmenlerin ve öğrencilerin yeni yılını kutladı. Başkan Can: “Sonuçta bir şehrin Belediye Başkanı olarak, şehrimizde yaşayan bütün vatandaşlarımıza hizmet etmek bizim asli görevimizdir. Rehabilitasyon merkezlerine belediye olarak elimizden ne geliyorsa sadece sizin kuruma değil, bütün hepsine belediyemiz lojistik destek veriyor. Önemli olan Tarsus’ta yaşayan bütün vatandaşlara yaşanabilir bir şehir sunmak, evlatlarımıza da yaşanabilir bir şehir bırakmak. Görevimiz budur ve sosyal belediyecilikte de gerekli olan budur” şeklinde konuştu.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı