Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

FAİZLERİN DÜŞÜRÜLMESİ KONUT VE EMLAK SEKTÖRÜNÜ ŞAHA KALDIRIR


Tarsus’lu Genç işadamı Cem Gayrimenkul Yatırım ve Cem Reklam Ajansı Sahibi Cem Kurt, konut kredisi faizlerinin düşürülmesinin konut ve Emlak Sektörünü canlandıracağını söyledi.
15 Temmuz tarihinde ülkemizin demokrasisine karşı gerçekleştirilen darbe girişimi, halkımız ve vatansever güvenlik kuvvetlerimiz canları pahasına, vatan hainlerinin emellerine ulaşmalarına engel olmuştu. Tüm dünya Türkiye’nin uzun süre ekonomik olarak toparlanamayacağını düşünürken, ülkemizin çok kısa bir sürede bu sarsıntıyı atlattığını belirten genç işadamı Cem Kurt şunları söyledi:
‘’ Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetin darbe girişimi sonrası yaptıkları olumlu hamleler, sosyal ve ekonomik olarak kısa sürede toparlanmamızı sağladı. C. Başkanımızın Bankalara faiz oranlarını düşürmeleri yönündeki telkinleri netincesinde bankalar konut kredisi faiz oranlarında indirime gittiler. Bu yeterli değil. Mevcut oranların daha da aşağılara çekilmesi konut ve emlak piyasasını şaha kaldırır ‘’ şeklinde konuştunanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı FAİZLERİN DÜŞÜRÜLMESİ KONUT VE EMLAK SEKTÖRÜNÜ ŞAHA KALDIRIR