Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Başkan vekili Adem Göçer ile Yönetim Kurulu üyesi Hidayet Şahin,  geçtiğimiz günlerde Tarsus Jandarma Komutanlığına atanarak görevine başlayan Yüzbaşı Mahmut Erin'i makamında ziyaret etti.
Oda Başkanı Duran Şen, her zaman Emniyet ve Jandarma ile karşılıklı anlayış ve diyalogla sorunların çözümü konusunda ortak akılda buluştuklarını ve kentin sorunlarına her zaman büyük bir duyarlılık gösterdiklerini belirterek, Binbaşı Yavuz Bulutun Elazığa tayin edilmesinin ardından Tarsus Jandarma Komutanlığı görevine  atanan Yüzbaşı Mahmut Erine hoş geldiniz diyerek, görevinde başarılar diledi.
Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, bir süre sohbet ettikleri Yüzbaşı Mahmut Erinin görevini layıkıyla ve en iyi şekilde yerine getireceğine inandıklarını belirterek, Biz Oda yönetimi olarak Tarsusumuzun hayatın her alanında gelişmesi için var gücümüzle çalışıp, çabalıyoruz. Bizler hep Tarsus ve ülke sevdalısıyız. Tarsusumuz için, ülkemiz için her zaman hizmetteyiz’’ şeklinde konuştu.
Tarsusun yeni Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahmut Erin ise, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ve bazı Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bizlerde her zaman sizlerin yanında olacağız. El ve gönül birliği içinde hizmete devam edeceğiz. Karşılıklı anlayış içinde sorun meydana geldiği takdirde çözeceğiz. Hep birlikte Tarsusumuzun gelişmesi için çalışacağız. Özellikle birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu dönemde el ve gönül birliği içinde olacağız diye konuştu.
Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahmut Erin, Tarsus gibi dünyanın en eski yerleşim birimlerinden olan Tarsus gibi bir yerde görev yapmaktan dolayı büyük memnunluk duyacağını belirterek, ''Şoför esnaflarımızın taşıdıkları yolcuları kendi aileleri gibi düşündüklerine inanıyorum ve onlara hayırlı, bol kazançlar diliyorum. Siz kıymetli Oda yöneticisi arkadaşlarımızın da kendi üyelerinizle birlikte Tarsusun sorunlarının çözümüne katkıda bulunduğunuza inanıyorum şeklinde sözlerini tamamladı.
Ziyaret sırasında inşaatı hızla devam etmekte olan Tarsus yeni Cezaevi Tabur Komutanlığına atanan Binbaşı Veysel Fidan da yer aldı.