Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

TARSUS’TA DEMOKRASİ NÖBETİNE BİRÇOK ODA VE DERNEK BAŞKANI DA DESTEK VERDİ


15 Temmuz’da gerçekleştirilmek istenen Darbe kalkışmasından sonra başlayan ve devam eden Demokrasi nöbetlerinde Tarsus’ta dünkü nöbete birçok oda ve dernek başkanı da destek verdi.
Kaymakamlık binası önünde düzenlenen Demokrasi nöbetinde Ak Parti Tarsus ilçe başkanı Mehmet Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri ile Kadın Kolları başkanı Nesrin Baş, Gençlik Kolları başkanı Ahmet Yorgun, Milletvekili adayı İbrahim Gül, Belediye başkan adayı Hakkı Meniz ile birlikte birçok Oda , Dernek ve Kooperatif başkanı da katıldı.
Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Yıldız’ın karşılayarak ağırladığı Oda, dernek ve kooperatif başkanları, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünden yana olduklarını ve terörün her türlüsünün karşısında olduklarını söylediler. Demokrasi nöbetinde Saygı duruşunda bulunulup İstiklal marşı okunurken daha sonra Kur-an-ı Kerim okundu, dualar edildi.
Yapılan konuşmalar sırasında meydanda toplanan halk ise ellerinde sadece Türk bayrakları ile teröre lanet okudular ve “Bayrağa, millete, devlete uzanan eller kırılsın” dediler. Demokrasi nöbetine katılanlara ise Arbella makarnaları makarna ikram etti. Alevi Derneği Tarsus şubesi de aşure ikramında bulundu.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı TARSUS’TA DEMOKRASİ NÖBETİNE BİRÇOK ODA VE DERNEK BAŞKANI DA DESTEK VERDİ