AY YILDIZLI ARMATÜRLERLE AYDINLATILDI - Tarsus Haber, Tarsus Kent Gazetesi, Tarsus Haberleri

Tarsus Hava Durumu

MERSIN

Son Dakika:

Home Top Ad

REKLAM ALANI

Post Top Ad

Reklam Alanı

29 Eylül 2016

AY YILDIZLI ARMATÜRLERLE AYDINLATILDI


Tarsus, ay yıldızlı armatürlerle süslenmeye devam ediyor.
Aznakay Parkı karşısında bulunan (Cetvel Köprüsü) kavşak dev ay yıldızlı armatürle aydınlatıldı.
Tarsus Belediyesi tarafından daha önceden, kentin değişik kavşaklarından ve ana caddelerde yaptığı ay yıldızlı led armatürlü aydınlatmalara devam ediyor.
İlk olarak Atatürk Caddesi’ne Ulu Önder Atatürk ve Türk bayrağı ile aydınlatma yaparak ilçeye ayrı bir güzellik kattıklarını belirten Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Kültür Parkı, Üzümlü Kavşağı, Cereciler kavşağı ile başlayan ledli armatürler Cetvel Köprüsü’ne yapıldığını söyledi.
Yapılan bu görsellerin hem şehre canlılık hem de milli değerlerin sıcak tutulması anlamında önemli olduğunu belirten Başkan Can, “Tarsus’umuzun gece görüntüsüne canlılık katmanın dışında, milli değerlere vurgular yaptığımız görsel çalışmalarımız devam edecek. Daha önce bir çok kavşağımıza  uyguladığımız çalışmalara ek olarak Yeni Mahalle girişindeki havuza uygulama yaptık. Vatandaşlarımızdan da memnuniyetlerini belirten geri dönüşümler aldık. Buda bizi mutlu ediyor” dedi.
Başkan Can, bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve şanlı bayrağımızın göklerde dalgalanmasını sağlayan aziz şehitlerimizi rahmetle andıklarını söyledi.

Ay yıldızlı ile aydınlanan kavşağı gören vatandaşlar,  Belediye Başkanı Şevket Can’a teşekkür etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Reklam Alanı

Pages