BASIN MENSUPLARI DERNEĞİ TARSUS BELEDİYE BAŞKANI ŞEVKET CAN'I ZİYARET ETTİ


ŞEVKET CAN; "DESTAN YAZMAYA DEVAM EDİYORUZ"
Kısa adı Basın-Der olan Tarsus Basın Mensupları derneği yönetim,istişare ve denetim kurulları üyeleri Tarsus belediye başkanı Şevket Can'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Basın-Der yönetim kurulu başkanı Ali Kemal Köseoğlu Tarsus basının yaşadığı sıkıntıları dile getirdi. Başkan Ali Kemal Köseoğlu Tarsus'ta yayın yapan gazetelerin daha fazla okuyucuya ulaşabilmesi için şehrin farklı noktalarında gazete panoları oluşturulmasını talep etti.  Basın mensuplarının düzenleyeceği etkinliklere belediyenin katkılarını beklediklerini dile getirdi.
Belediye Başkanı Şevket Can ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yaptığı hizmetlerin kamuoyuna duyurulmasında en fazla emeği olan basın mensuplarına teşekkür etti. Başkan Şevket Can gündemdeki hızlı tren ile ilgili son gelişmeleri ve hazırlanan yeni projeleri anlatarak "destan yazmaya devam ediyoruz" dedi.

Başkan Can yaptıkları hizmetlerde her kesim ve her bölgeye eşit hizmet anlayışını benimsediklerini, böylece Tarsus'un sorunlarının daha kısa sürede çözüldüğünü ve vatandaşların memnun kaldığını dile getirdi.