Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

GAZETECİ –YAZAR UFUK CAVLI’NIN ‘’DARBE NOTLARI’’ KİTABI YAKINDA ÇIKIYOR


Tarsus’lu gazeteci-yazar  Ufuk Cavlı’nın  kaleme aldığı  DARBE NOTLARI adlı kitap yakında çıkıyor.
15 Temmuz  darbe  girişimi ve sonrasının  anlatıldığı  kitap,  bir belge niteliği taşıyor. Büyük ilgi göreceği gözlenen DARBE NOTLARI kitabının,  alınan bilgiye göre   ilk  baskısının  siparişlerde  tükendiği,  20 Ekim’de  kitap piyasaya  çıktıktan birgün sonra  ikinci baskıya  geçileceği öğrenildi. Kitap tüm Türkiye  genelinde seçkin  kitapçılarda yerini alacak ve  okuyucularla buluşacak.
Uğur Tuna Yayınlarından  çıkacak  olan DARBE NOTLARI kitabına piyasaya çıkmadan  gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten  gazeteci yazar  Ufuk Cavlı ‘’Bir millet, bir gece savaştı ve Türkiye kazandı.Kitabımda  halkımızın  darbecilere  karşı  verdiği   bu büyük mücadele anlatılıyor’’ diyen Cavlı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığının Davetlisi Olarak ''Darbe Notları'' Kitabımızla 03-04 Kasım 2016 3.Maraş Kitap Fuarında Ugur Tuna Yayınları Standında olacaklarını  belirtti.

DARBE NOTLARI  adlı kitabı  Mersin’de Kafka kitap ve Elvin kitapevinden, Tarsus’ta ise Kelepir Kitapevinden temin edebilirsiniz.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı GAZETECİ –YAZAR UFUK CAVLI’NIN ‘’DARBE NOTLARI’’ KİTABI YAKINDA ÇIKIYOR