BASIN-DER’DEN BAŞKAN KOCAMAZ’A ZİYARET


Tarsus Basın Mensupları Derneği  yönetim,denetim ve yüksek istişare kurulu üyeleri Mersin büyük Şehir Belediye Başkanı Burhanettin Kacamaz’ı Makamında ziyaret etti.
Kısa adı Basın-Der olan Tarsus Basın Mensupları Derneği yönetim kurulu başkanı Ali Kemal Köseoğlu Başkan Kocamaz’a ziyareti kabullerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında, yeni oluşturulmuş olan dernek yönetim,denetim ve yüksek istişare kurulu üyelerini tanıttı. Dernek faaliyetleri ile ilgili bilgiler vererek Yerel basının içinde bulunduğu sıkıntıları dile getiren Başkan Köseoğlu, Başkan Kocamaz’a geçmişten bu güne kadar yerel basına verdiği destekler için teşekkür etti.
Esprili ve samimi geçen ziyarette Başkan Kocamaz Mersin'e hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu, coğrafi açıdan çok büyük bir alana hizmet etmenin zorluğuna rağmen kısa zamanda büyük projeleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Başlamış olan projelerinde kısa zamanda bitirileceğini dile getiren Başkan Kocamaz Mersin’i hakkettiği hizmetlere kavuşturmanın mutuluğunu yaşadıklarını kaydetti. Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm alt belediyeler ile uyum içerisinde çalıştıklarını söyleyen Başkan Kocamaz “Mersin her şeyin en güzelini hak etmekte, bizde faydalı ve güzel hizmetleri  halkımıza ulaştırmak için yorulmadan gece gündüz çalışmaktayız” dedi. Başkan Kocamaz ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek yerel basına dün nasıl destek verdilerse bundan sonraki zamanlarda da desteklerini artırarak sürdüreceklerini söyledi.

Basın-Der Yüksek istişare Kurulu Başkanı Orhan Kır’ın Son kitabını Başkan Kocamaz’a hediye etmesi sonrasında ziyaret sona erdi.