ATAŞ, 2019 YILINI HEDEF GÖSTERDİ


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti  Tarsus ilçe teşkilatına süpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.  Ataş, ''İbrahim Gül Başkanlığındaki  AK Parti ilçe teşkilatımızın  Tarsus'u  AK Belediyecilik ile tanıştıracağına inanıyorum'' dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi  Genel Başkan  Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı  Mustafa  Ataş,  Tarsus  İlçe binasına  gelerek  AK Parti Tarsus yeni ilçe yönetimi ve partililerle biraraya geldi. Ataş, yeni yönetime seçilen  tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek , hedef olarak 2019 yılını gösterdi.
2019 yılında yapılacak seçimde özellikle Mersin Büyükşehir Belediyesini  AK Partiye  kazandırmak istediklerini  bunun da yolunun  Tarsus'tan geçtiğini söyledi. '' İbrahim Gül Başkanımızın  yeni oluşturduğu yönetimle  başarılı olacağına inanıyorum'' diyen  Ataş,  İbrahim Gül 'ün  Tarsus Belediyesini  alacağı sözünü aldığımız için  görevi verdik diye espiri yaparak,  Yeni yönetimin her türlü arkasındayız şeklinde konuşu.

AK Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile  getirerek,  kendilerine  tevdi edilen  görevi layıkı ile  yerine  getireceklerini belirterek  ''2019 yılında  yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinde  Tarsus'u  Ak belediyecilik ile tanıştıracağız.'' dedi.