"15 TEMMUZ VE ŞEHİTLER" KONULU ŞİİR OKUMA VE RESİM YARIŞMASINDA TARSUSLU BEYZA KUREN ÖDÜL KAZANDI - Tarsus Haber, Tarsus Kent Gazetesi, Tarsus Haberleri

Tarsus Hava Durumu

MERSIN

Son Dakika:

Home Top Ad

REKLAM ALANI

Post Top Ad

Reklam Alanı

26 Ocak 2017

"15 TEMMUZ VE ŞEHİTLER" KONULU ŞİİR OKUMA VE RESİM YARIŞMASINDA TARSUSLU BEYZA KUREN ÖDÜL KAZANDI


Türkiye Gençlik Vakfı Mersin İl Temsilciliği'nin organize ettiği "15 Temmuz ve Şehitler" konulu şiir okuma ve resim yarışmasının ödül töreni Mersin Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşti.
Törene Mersin protokolü, sivil toplum kuruluşları, Mersin ve ilçelerinde bulunan okulların öğrencileri, öğretmenleri ve velileriyle birlikte çok sayıda kişi katıldı.
Yarışmada birinciye tam, ikinciye yarım, üçüncüye çeyrek altın verilirken ilk ona giren öğrencilere madalya ve katılım belgesi verildi.
TARSUSLU ÖĞRENCİMİZE TEBRİK
Yarışmada İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi ikinci sınıf öğrencisi Beyza Kuren resim dalında Mersin genelinde 8. gelerek ilk ona girmeyi başardı.
İ.M.K.B. Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi müdürü Osman Kaçan, müdür yardımcısı Vacide Erdoğan ve resim öğretmeni Havva Aydın Uysal'ın da katıldığı ödül töreni coşkulu ve heyecanlı bir atmosferde son buldu.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Reklam Alanı

Pages