BAŞKAN CAN, “TARSUS’A YENİ BİR HASTANE YAPILMASI İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ” - Tarsus Haber, Tarsus Kent Gazetesi, Tarsus Haberleri

Tarsus Hava Durumu

MERSIN

Son Dakika:

Home Top Ad

REKLAM ALANI

Post Top Ad

Reklam Alanı

24 Ocak 2017

BAŞKAN CAN, “TARSUS’A YENİ BİR HASTANE YAPILMASI İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ”


Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus’a yeni yapılacak bir hastane için yerel yönetim olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
82 Evler veya Takbaş mevkiine yapılması düşünülen hastane için biran önce harekete geçilmesini isteyen Başkan Can, “Nereye yapılacaksa biran önce yapılsın” dedi.
Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Aytekin Kemik’in de konu ile ilgili kendilerini ziyaret ettiğini ifade eden Başkan Can, Tarsus ve Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak lojistik destek vermeye hazır olduklarının altını çizdi.

Başkan Can, “Son 15 günde hastaneyle ilgili bir gelişme oldu. Mevcut hastanenin yeri 82 Evler Mahallesiydi. Biz kurum olarak bir an önce yapılmasından yanayız. Nereyi isterlerse, nereyi arzu ederseniz ve nereyi çabuk yapacaksanız bizler ona varız. Her türlü lojistik desteği vermeye hazırız, gerek Tarsus Belediyesi gerekse Mersin Büyükşehir Belediyesi elinden geleni yapar. Yeter ki bir an önce yapılsın” şeklinde konuştu.

1 yorum:

  1. bir an önce yapılsa iyi olur su an hastaneyi gelin görün resmen çökmüş bitmiş

    YanıtlaSil

Post Bottom Ad

Reklam Alanı

Pages