Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

GÜL:''SANDIKLARI EVET'LERLE DOLDURACAĞIZ''


Adalet ve Kalkınma Partisi  (AKP)  Tarsus İlçe Teşkilatı  Genişletilmiş  Danışma Meclisi toplantısı  yapıldı.  İlçe Başkanı  İbrahim Gül: ''Türkiye'nin  kaderini etkileyecek  referanduma teşkilat olarak hazırız. Sandıkları EVET'lerle dolduracağız'' dedi.
Tarsus  75. YılKültür Merkezinde yapılan  Danışma  Meclisi Toplantısına  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Hacı Özkan, AK Parti Tarsus İlçe Teşkilatı  başkan ve yönetim  kurulu üyeleri , belediye meclis üyeleri, kadın kolları , mahalle komisyon  başkanları ve partililer katıldı.
Partililerin ve vatandaşların  hınca hınç  doldurduğu  salonda  bir konuşma yapan    Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül, görevi devraldıktan sonra  ekibiyle birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını  belirterek  ''El ele verdiğimizde  başarmayacağımız iş yoktur.  Bu birlik ve beraberlikle Tarsus'a  AK parti bayrağını dikeceğiz'' diyerek  konuşmasına devamla şunları söyledi:
'' Türkiyemiz için önemli bir  dönüm noktasındayız.  Cumhuriyet  tarihinde  65 hükümet kuruldu.  Neredeyse  1,5, - 2 yılda bir seçim yapıldı.  Bunun  adı istikrarsızlıktır.  Referandumun  en büyük özelliği  koalisyonlara son verecek olmasıdır.  Bu nedenle  Tarsus'ta  sandık başkanlarımızı ve sandık görevlilerimizi  hazırladık.  Referanduma hazırız.  Sandıklarımıza  sahip çıkarak ''EVET''lerle dolduracağız'' dedi.

Başkanlığa  Amerikanının, avrupa birliği ülkelerinin  ve terör örgütlerinin  istemediğini ve  hayır dediğine  dikkat çeken  AK parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül, CHP ve HDP nin  Hayır  dediğini belirterek ''Kimin  hangi safta  olduğunu  kampanyalar gösteriyor'' dedi. nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı GÜL:''SANDIKLARI EVET'LERLE DOLDURACAĞIZ''