Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR


Tarsus Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, hizmetlerine aralıksız devam ediyor.
Zabıta Müdürlüğü ile koordineli olarak yapılan işyeri denetimlerini sürdüren Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, hedeflerinin Tarsusluların güvenli ve refah bir ortamda yaşamalarını sağlamaya yönelik olduğu belirtildi.
Tarsus’ta faaliyet gösteren sıhhi ve gayrisıhhi işletmeler ile umuma açık işletmelere denetimler çerçevesinde ruhsatsız işyerleri tespit edilerek gerekli yasal işlemler uygulayan ekipler, ruhsatsız işyeri tespit edildiği takdirde Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırma işlemleri yapılıyor.
Belediye Başkanı Şevket Can, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatını mevzuat doğrultusunda verdiklerini,     sağlıklı, güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi amaçladıklarını,  bilgi ve teknolojileri takip ederek sürekli yenilenip Tarsus halkına en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi.

Tarsus Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, işyeri açma ve çalışma ruhsatlarını teknolojik, güvenli ve estetiğe önem vererek özenle hazırlıyor ve işletme sahiplerine teslim ediyor.  nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR