TARSUS GÜZELİNİ SEÇİYOR


Tarsus Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında “Tarsus Güzelini Seçiyor” adlı güzellik yarışması düzenliyor.
Göreve geldikleri günden bu güne kadar sosyal ve kültürel aktivitelere önem verdiklerini belirten Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de farklı bir şekilde kutlayacaklarını ifade etti.
Bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün dolu dolu kutlanacağını, yapılacak etkinlikler kapsamında bir de güzellik yarışması yapılacağını açıklayan Başkan Can, Tarsus’ta ikamet eden bayanların katılabileceği yarışma için katılımcıların ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı ve 2 adet fotoğraf ile Tarsus Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmaları gerektiğini belirtti.

Başkan Can, 01 Mart 2017 Çarşamba günü son bulacak başvuruların ardından yapılacak yarışmada dereceye girenlere ödülleri 8 Mart 2017 Çarşamba günü 75. Yıl Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da yapılacak törende takdim edileceğini, dereceye girenlerden birinciye 5.000 TL, ikinciye 2.500 TL ve üçüncüye 1.000 TL para ödülü verileceğini kaydetti.