Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

TELEKOMUN KABLOLARINI ÇALAN 2 KİŞİ YAKALANDI


Antalya/Mersin D-400 karayolunda  jandarma tarafından yapılan yol denetimi esnasında  bir araçta yapılan kontrolde Telekoma ait olduğu tesbit edilen bakır kablolar ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 2 kişi gözaltına alındı.
Alınan bilgiye göre, Antalya / Mersin D-400 Karayolu üzerinde jandarma ekipleri tarafından yapılan  yol denetiminde durdurulan 33 LP 846 plakalı araçta yapılan aramada  yakılarak hurda hale getirilmiş çok sayıda bakır enerji nakil kablosu bulundu. Türk Telekom Müdürlüğü ile koordine kurularak teknik personel tarafından yapılan inceleme neticesinde de; hurda haline getirilmiş kabloların Türk Telekom’a ait iletişim, internet ve haberleşme kabloları olduğu tespit edildi. Araçta bulunan B.Ç., İ.Ç. ve A.Ç isimli şahıslar gözaltına alındı.
Şüpheli şahısların  ikametlerinde yapılan aramada, Anamur ilçesi Ormancık ve Güneybahşiş mahalleleri ile Bozyazı ilçesi Kömürlü ve Elmakuzu mahallelerinden değişik zamanlarda çalınmış ve hurda  haline getirilmiş 615 kiligram bakır ele geçirildi. B.Ç., İ.Ç. ve A.Ç isimli şahıslar adliyeye sevkedildiler.
nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı TELEKOMUN KABLOLARINI ÇALAN 2 KİŞİ YAKALANDI