Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI


Hava değişimi için Mersin’e geldiği süre zarfında sokakta kaldığı, hiçbir kurumun ona yardım etmediği ve kimsenin sahip çıkmadığı iddiaları tamamen asılsız ve gerçek dışıdır.
Mersin Valiliği “Hava Değişimine Gelen Asker Sokakta Kaldı”  başlıklı  haberler ile ilgili olarak kamuoyuna bir açıklama yaptı.
Yapılan açıklamada, Yapılan incelemede haberde adı geçen kişiye çeşitli tarihlerde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından maddi destek yapıldığı, daha sonraki müracaatında ise kalacak yerinin olmadığını beyan etmesi üzerine 10.01.2017 tarihinde Merkez Öğretmenevi ’ne yerleştirilerek hava değişimi süresince burada konaklamasının sağlandığı ve halen tüm ihtiyaçları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından karşılanmak suretiyle burada konaklamaya devam ettiği tespit edilmiştir.

             Haberde adı geçen kişinin hava değişimi için Mersin’e geldiği süre zarfında sokakta kaldığı, hiçbir kurumun ona yardım etmediği ve kimsenin sahip çıkmadığı iddiaları tamamen asılsız ve gerçek dışıdır.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI