SAHİBİ VE YAZARLARI KADIN OLAN KADINCA BAKIŞ GAZETESİ ÇIKTI


Tarsus Postası Gazetesinin  kurucusu  Neslihan Erkablan,  yeni girişimiyle  Tarsus’ta  bir ilki gerçekleştirdi.
Sosyal ve iş  hayatında  adından  sıkça  söz ettiren  girişimci  bayanların  sesi olacak,  sahibi ve tüm yazarlarının yanı sıra   nizampajına  kadar  bayanların  görev aldığı KADINCA BAKIŞ  gazetesi  bugün yayın hayatına  başladı.
Sahipliğini gazeteci Neslihan Erkablan,  yazı işleri Müdürlüğünü  Psikolog Sinem  Özhazinedar’ın  yaptığı   ve haftalık olarak yayınlanacak  gazetede başarılı  işkadınları, çalışan emekçi bayanların sıkıntıları   ve kadına dair her konuda  doyurucu ve zevkle okuyacağınız bir gazete Kadınca Bakış…
Yeni çıkardığı gazete ile ilgili görüşlerini  aktaran Neslihan Erkablan: ‘’YILLARDIR BU İŞİN İÇİNDEYİM SÜREKLİ SİYASET, SÜREKLİ BAŞKANLAR vb. BUNUN GİBİ KURUM KURULUŞ HABERLERİ YAPILMAKTA HEP GÖZLERDEN KAÇAN BİR ŞEY VAR KADINLARIN BAŞARILARI. EVET ÇEVREMİZE BAKTIĞIMIZ ZAMAN O KADAR BAŞARILI KADINLARIMIZ VAR Kİ, HABERLERİ YA KÜÇÜK BİR YER VERİLREK YAPILIYOR, YA DA ÖNEMSENMİYOR.  GEÇTİĞİMİZ SON 1 YIL BU BENDE DAHA ÇOK HIRS OLDUVE GAZETECİ YAZAR SERDAR BAYKA L İLE   ÇUKUROVAM GAZETESİ YAZI AİLESİ ARKADAŞLARIMLA BİRLİKTE BU KONUYU ELE ALDIK VE ORTAYA KADINCA BAKIŞ GAZETEMİZİ HAYATA GEÇİRDİK. EMEĞİ GEÇEN TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR  EDİYORUM’’ DEDİ.
Yayın hayatına  başlayan  KADINCA BAKIŞ gazetesinin  hayırlı olmasını  diliyor,  sahibi, yazarları ve  emeği geçenleri  tebrik ediyoruz. Yayın hayatlarında başarılar diliyoruz..