Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

ÇOŞKUYLA YOLA DEVAM

           

AK Parti Tarsus İlçe teşkilatından yapılan azılı açıklamda  16 Nisan  referandumunda   gecesini gündüzüne  katan herkese teşekkür edilerek ‘’Coçkuyla yola devam’’ denildi.
Yapılan yazılı naçıklamada şöyle denildi:     ‘’Şimdi Türkiye de yeni bir sayfa açtık. Artık Türkiye de vesayet odaklarının elini, kolunu hükümet kurmaktan ve bizi koalisyon, krizle yönetmenlerinden yetkilerini ellerinden aldık. İnşallah bundan sonra büyüyen, gelişen, güçlü bir Türkiye ile hep birlikte yolumuza devam edeceğiz.
          Özellikle bize meydanlarda destek veriyoruz diyenlerinin sözünü sadece lafta kaldığını gördük. Ak Parti olarak bugünkü aldığımız oy Ak Partiye aittir. Biz bu yola çıkarken hiç kimseye güvenmedik. Sırtımızı önce Allaha sonra bu aziz millete dayadık ve bugün bu başarıyı elde ettik.
      Şimdi önümüze bakıyoruz. Hedefimiz 2019 yerel seçimlerinde başarıyı yakalamak. Sizler arkamızda durduğunuz sürece bu zafer bayrağını Tarsus’a dikeceğiz. Biz çıktığımız yol kısa mesafeli bir yol değildir. Biz maraton koşucusuyuz. İnşallah önümüzde uzun yollarımız var. Hep birlikte el ele vereceğiz. Ülkemize, memleketimize daha çok hizmetler vereceğiz. ‘’
nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı ÇOŞKUYLA YOLA DEVAM