Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

MERSİN İDMANYURDUNUN HEDEFİ MUTLAK GALİBİYET


 Mersin İdmanyurdu AS Başkanı Serdar Taş, Manisaspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Takım olarak deplasmanda karşılaşacakları kritik maça odaklandıklarını söyleyen Taş, “Hedefimiz mutlak galibiyet” dedi.
 Mersin İdmanyurdu AS Başkanı Serdar Taş, hafta sonunda deplasmanda karşılaşacakları Manisaspor maçına takım olarak odaklandıklarını söyledi. Camia olarak sezonun en kritik maçlarından birine çıkacaklarını anımsatan Taş, “Sezon sonu yaklaştıkça 1 puanın bile ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda bizim gibi düşme potasında olan rakibimiz Manisaspor karşısında öncelikli hedefimiz tabi ki kaybetmemek olacak. Ancak bizim asıl hedefimiz galibiyet. Son haftalarda sergilediğimiz futbol ile bunu başarabilecek güçte olduğumuzu herkese gösterdik. Rakibimizi mağlup ederek düşme potasından kurtulmak istiyoruz” dedi.

Taraftarın da Manisa’da kendilerini yalnız bırakmayacağını belirten Taş, “Bizim sezon başından beri en önemli itici gücümüz taraftarımız oldu. Cefakar taraftarımızın bizi Manisaspor deplasmanında da yalnız bırakmayacağını biliyoruz. Onlar da bu maça bizim gibi çok iyi bir şekilde hazırlandı. Taraftarımızın da desteği ile 3 puanı hanesine yazdıran taraf olacağımızdan şüphem yok” şeklinde konuştu.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı MERSİN İDMANYURDUNUN HEDEFİ MUTLAK GALİBİYET