MERSİN İDMANYURDUNUN HEDEFİ MUTLAK GALİBİYET - Tarsus Haber, Tarsus Kent Gazetesi, Tarsus Haberleri

Tarsus Hava Durumu

MERSIN

Son Dakika:

Home Top Ad

REKLAM ALANI

Post Top Ad

Reklam Alanı

7 Nisan 2017

MERSİN İDMANYURDUNUN HEDEFİ MUTLAK GALİBİYET


 Mersin İdmanyurdu AS Başkanı Serdar Taş, Manisaspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Takım olarak deplasmanda karşılaşacakları kritik maça odaklandıklarını söyleyen Taş, “Hedefimiz mutlak galibiyet” dedi.
 Mersin İdmanyurdu AS Başkanı Serdar Taş, hafta sonunda deplasmanda karşılaşacakları Manisaspor maçına takım olarak odaklandıklarını söyledi. Camia olarak sezonun en kritik maçlarından birine çıkacaklarını anımsatan Taş, “Sezon sonu yaklaştıkça 1 puanın bile ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda bizim gibi düşme potasında olan rakibimiz Manisaspor karşısında öncelikli hedefimiz tabi ki kaybetmemek olacak. Ancak bizim asıl hedefimiz galibiyet. Son haftalarda sergilediğimiz futbol ile bunu başarabilecek güçte olduğumuzu herkese gösterdik. Rakibimizi mağlup ederek düşme potasından kurtulmak istiyoruz” dedi.

Taraftarın da Manisa’da kendilerini yalnız bırakmayacağını belirten Taş, “Bizim sezon başından beri en önemli itici gücümüz taraftarımız oldu. Cefakar taraftarımızın bizi Manisaspor deplasmanında da yalnız bırakmayacağını biliyoruz. Onlar da bu maça bizim gibi çok iyi bir şekilde hazırlandı. Taraftarımızın da desteği ile 3 puanı hanesine yazdıran taraf olacağımızdan şüphem yok” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Reklam Alanı

Pages