Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

PAŞALAR SEKİSİ 3 YILDIR GÜZELLEŞMEYİ BEKLİYOR


Tarsus’taki  park ve bahçelerde yapılan bakım ve  onarım çalışmalarıyla bu alanlar güzelleştirilirken, bakımsızlıktan  perişan haldeki PAŞALAR SEKİSİ  yıllardır güzelleşmeyi bekliyor.
Mithatpaşa, Gazipaşa, Bağlar ve Anıt mahallesi sakinlerinin  yanı sıra  sabah ve akşam  sporu yapanların  uğrak yeri olan Paşalar Sekisi  bakımsızlık  nedeniyle   çok kötü bir durumda.  3 yıldan beri  bakımları yapılmayan  spor aletlerinin  bir kısmının yerinde yeller eserken,  mevcut aletlerde  kullanılamaz durumda.
Şehrin tüm park ve bahçelerindeki  spor aletleri , oturma yerleri ve  spor alanlarının zeminlerinin  döşemeleri   yenilenirken Paşalar Sekisinin  göz ardı edilemesine  bir anlam veremediklerini  belirten vatandaşlar, yetkililerin 4-5 mahallenin  sakinlerinin  istifade ettiği  Paşalar Sekisinde de yenileme  çalışması  yapılmasını istediler.

Vatandaşlar,  ‘’Havalar ısınmaya başladı, akşamları  ailemizle  birlikte  çıkıp  vakit geçirebileceğimiz  Paşalar Sekisinde  neredeyse  oturacak  bank kalmamış,  büyük çoğunluğunun  tahtaları  sökülmüş, sadece  demir isteleti duruyor.  Masalar   bazı kendini bilmezlerce  tahrip edilmiş durumda.  Yetkililerden PAŞALAR SEKİSİnde de  bakım ve  onarım çalışması başlatarak  buranında güzelleştirilmesini bekliyoruz’’  dediler.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı PAŞALAR SEKİSİ 3 YILDIR GÜZELLEŞMEYİ BEKLİYOR