AKDENİZ FERDİ KİCK BOKS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ


Türkiye Kick Boks federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Akdeniz Ferdi Kick Boks Şampiyonası sona erdi.
 28-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Mersin' in ev sahipliğinde gerçekleştirilen 16 ilden yaklaşık 650 sporcunun katıldığı ‘Akdeniz Ferdi Kick Boks Şampiyonası’ birbirinden çekişmeli müsabakaların ardından tamamlandı.
 28-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Mersin' in ev sahipliğinde gerçekleştirilen 16 ilden yaklaşık 650 sporcunun katıldığı ‘Akdeniz Ferdi Kick Boks Şampiyonası’ birbirinden çekişmeli müsabakaların ardından tamamlandı. Birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olan Şampiyonada, minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde point fighting, light contact, full contact ve K1 branşlarında mücadele edildi.

Şampiyona sonunda dereceye giren sporculara başarı belgeleri, madalya ve kupaları Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, Kick Boks Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri, İl temsilcileri ve MHK Başkanı tarafından takdim edildi. Ayrıca Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayacı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’e plaket takdim etti.