YAZ ŞENLİKLERİ’NİN 4’NCÜSÜ YARIN KIRKLARSIRTI MAHALLESİ’NDE YAPILACAK - Tarsus Haber, Tarsus Kent Gazetesi, Tarsus Haberleri

Tarsus Hava Durumu

MERSIN

Son Dakika:

Home Top Ad

REKLAM ALANI

Post Top Ad

Reklam Alanı

25 Temmuz 2017

YAZ ŞENLİKLERİ’NİN 4’NCÜSÜ YARIN KIRKLARSIRTI MAHALLESİ’NDE YAPILACAK


BAŞKAN CAN, “İŞİMİZ SADECE YOL YAPMAK PARK YAPMAK DEĞİL. ASIL İŞİMİZ HUZUR”
 Tarsus Belediyesi “Yaz Şenlikleri” etkinliğinin bir yenisi  26 Temmuz Çarşamba günü Kırklarsırtı Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.
Değişik mahallelerde de gerçekleştirilen yaz etkinliklerinden çok güzel geri dönüşümler aldıklarını belirten Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, kentin huzuru için çalıştıklarını belirtti.
Yaz etkinliklerinin ilki Ferahim Şalvuz ve Yarbay Şemsettin mahallelerinde, ikincisi Yeşil Mahalle, üçüncüsü Çamlıyayla’da gerçekleştirilen etkinliklerin 4’ncüsü Ali Kınık ve Orhan Hakalmaz konserleriyle Kırklarsırtı Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.

Tüm Tarsusluları etkinliğe davet eden Başkan Can, “Yaz Şenliklerimiz gerçekten coşku içerisinde geçiyor. Çok güzel geri dönüşümler aldık. Vatandaşlarımız bizlere bu konuda memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Onların yüzünde ufakta olsa bir tebessüm oluşturabilecek bir şeyler yapabiliyorsak bizim için gururdur. İşimizin sadece yol yapmak, park yapmak olmadığını, bunlara ek olarak huzur ve neşe ortamlarını da oluşturmanın da görevlerimiz arasında olduğunu her zaman belirttim. 4’ncüsünü düzenleyeceğimiz Yaz Şenliği için bütün hemşerilerimizi Kırklarsırtı Mahallesi’nde Ali Kınık ve Orhan Hakalmaz konserine bekliyoruz” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Reklam Alanı

Pages