Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

YAZ ŞENLİKLERİ’NİN 4’NCÜSÜ YARIN KIRKLARSIRTI MAHALLESİ’NDE YAPILACAK


BAŞKAN CAN, “İŞİMİZ SADECE YOL YAPMAK PARK YAPMAK DEĞİL. ASIL İŞİMİZ HUZUR”
 Tarsus Belediyesi “Yaz Şenlikleri” etkinliğinin bir yenisi  26 Temmuz Çarşamba günü Kırklarsırtı Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.
Değişik mahallelerde de gerçekleştirilen yaz etkinliklerinden çok güzel geri dönüşümler aldıklarını belirten Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, kentin huzuru için çalıştıklarını belirtti.
Yaz etkinliklerinin ilki Ferahim Şalvuz ve Yarbay Şemsettin mahallelerinde, ikincisi Yeşil Mahalle, üçüncüsü Çamlıyayla’da gerçekleştirilen etkinliklerin 4’ncüsü Ali Kınık ve Orhan Hakalmaz konserleriyle Kırklarsırtı Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.

Tüm Tarsusluları etkinliğe davet eden Başkan Can, “Yaz Şenliklerimiz gerçekten coşku içerisinde geçiyor. Çok güzel geri dönüşümler aldık. Vatandaşlarımız bizlere bu konuda memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Onların yüzünde ufakta olsa bir tebessüm oluşturabilecek bir şeyler yapabiliyorsak bizim için gururdur. İşimizin sadece yol yapmak, park yapmak olmadığını, bunlara ek olarak huzur ve neşe ortamlarını da oluşturmanın da görevlerimiz arasında olduğunu her zaman belirttim. 4’ncüsünü düzenleyeceğimiz Yaz Şenliği için bütün hemşerilerimizi Kırklarsırtı Mahallesi’nde Ali Kınık ve Orhan Hakalmaz konserine bekliyoruz” dedi.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı YAZ ŞENLİKLERİ’NİN 4’NCÜSÜ YARIN KIRKLARSIRTI MAHALLESİ’NDE YAPILACAK