TARSUS MODERN BİR SANAYİ SİTESİNE KAVUŞUYOR


KEMALPAŞA SANAYİ SİTESİNİN TEMELİ YARIN  ATILACAK
 Tarsus Belediyesi tarafından Kemalpaşa Mahallesine yapılan sanayi sitesinin temeli 10 Ağustos Perşembe günü(yarın) 17.00’da törenle atılacak.
Tarsus'un modern bir sanayi sitesine kavuşacağını belirten Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, yıllardır verilen mücadelenin sonunda Kemalpaşa Sanayi Sitesinin temelini atacaklarını söyledi.
Göreve geldikleri günden bu güne 22 hizmeti hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Can, Kemalpaşa Mahallesine yapılan sanayi sitesinin Tarsus’a yeni bir ivme kazandıracağını dile getirdi.
Başkan Can, “Yerel seçim öncesinde vermiş olduğumuz sözleri birer birer yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz.  Biz, şehrimizde yaşayan halkın sevinçleri ve dertleriyle yoğrulmuş, onlarla sevinmiş, dertlerini kendi derdi olarak benimsemiş, şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket ediyoruz. Hiç kimseye öteki gibi davranmıyor, tüm sorunları adil ve eşit bir yöntemle çözmeye çalışıyoruz” dedi.
Yaşanılabilir bir şehir bırakmak için çalıştıklarını ifade eden Başkan Can, “Tüm mesai arkadaşlarımla birlikte, dil, din, ırk ayrımı yapmadan, partili partisiz demeden her bölgeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Şehrimizi her gün biraz daha güzelleştirmek için çabalıyoruz. Her şeyden önemlisi şehrimizdeki huzur ve emniyetin sigortası olma yolunda hiçbir ilkemizden taviz vermeden çalışmaya devam ediyoruz" ifadesini kullandı.

Kemalpaşa Sanayi sitesi için büyük mücadele verdiklerinin altını çizen Başkan Can, kent içerisindeki gürültü ve görüntü kirliliğini ortadan kaldıracaklarını ifade ederek, "Kemalpaşa Mahallesine yapılan sanayi sitesinin herkese hayırlı olmasını diliyor, temel atma törenine tüm hemşerilerimi davet ediyorum” şeklinde konuştu.