TARSUS BELEDİYESİ’NDEN POŞETLE ÇÖP TOPLAMA UYGULAMASI - Tarsus Haber, Tarsus Kent Gazetesi, Tarsus Haberleri

Tarsus Hava Durumu

MERSIN

Son Dakika:

Home Top Ad

REKLAM ALANI

Post Top Ad

Reklam Alanı

18 Ekim 2017

TARSUS BELEDİYESİ’NDEN POŞETLE ÇÖP TOPLAMA UYGULAMASI


Tarsus Belediyesi daha temiz bir Tarsus için yeni çöp toplama uygulamasını başlattı.
Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Cengiz Topel Lisesi ve Cetvel Köprübaşı arasında kalan Atatürk Caddesi mevkiinde poşetle çöp toplama uygulaması başlattı.
Çevre temizliği ve toplum sağlığı için çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Şevket Can, daha temiz bir Tarsus için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti.
Başkan Can, “Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bir defaya mahsus olmak üzere bina yönetimlerine büyük çöp poşetleri teslim edilecek.  Poşetli çöp alma uygulamamız her gün 20.00 - 23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Çevre temizliği ve toplum sağlığı açısından verilen saatlere riayet edilmesini önemle rica ediyoruz. Belediyemiz tarafından belirlenen tek tip poşet haricinde ve verilen saatler dışında cadde üzerine çöp bırakan esnaf veya apartman sakinlerine idari işlem uygulanacaktır’’ dedi.

Poşetli çöp uygulaması için bölgede olan vatandaşlara ekipler tarafından bilgilendirme yapıldığını belirten Başkan Can, daha güzel bir Tarsus için herkesin üzerine düşen görevi yapmasını istedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Reklam Alanı

Pages