Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

ENGELLİLERİN SAÇ VE CİLT BAKIMLARI YAPILDI


AK Parti Tarsus İlçe Teşkilatı Engelli Koordinasyon biriminin girişimleriyle Tarsus Sakatlar Derneği üyesi olan 15 bayan ve erkek engelliye Mesleki Eğitim Merkezi’nde Saç ve Cilt Bakımı yapıldı.
Tarsus Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Engelli Koordinasyon Biriminin sosyal destek projesi çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe AK Parti ilçe Başkanı İbrahim Gül, Engelli Koordinasyon Birim Başkanı Fatih Düzenli, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Nurettin Ambaroğlu, müdür yardımcıları ve öğretmenler katıldı.
Sakatlar Derneği üyesi 5 kadın, 10 erkekten oluşan engelli grubunun öğretmenler Aydan Uzel ve Müjgan Ateş’in kontrolünde Mesleki Eğitim Merkezi’nin Güzellik ve Cilt Bakımı Bölümü Kuaförlük ve Erkek Berberliği dalı öğrencileri tarafından saç ve cilt bakımlarının yapılan engelliler bu hizmetlere teşekkür ettiler.
AK Parti ilçe Başkanı İbrahim Gül, parti olarak özellikle engelliler ve imkânları olmayan dar gelirlilere yönelik olarak bu tür çalışmaların yapılmasının son derece anlamlı olduğunu belirterek, “Bu tür çalışmaların periyodik olarak devam ettirilmesi konusunda Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’müzün hayata geçirdiği böylesine anlamlı proje nedeniyle kendilerini kutluyoruz. Engelli Koordinasyon Birim Başkanlığımızın engellilerin yaşamlarının kolaylaştırılması noktasındaki çalışmalarını da biliyor ve takdirle karşılıyoruz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı ENGELLİLERİN SAÇ VE CİLT BAKIMLARI YAPILDI