Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

TEHLİKE BAŞLAYINCA AMELİYAT OLDU


Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren ve Çukurova bölgesinin en büyük fabrikalarından biri olan Çimsa’nın İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticisi Yeşim Tekniker, fazla kilo sorunu sağlığını olumsuz etkilemeye başlayınca tüp mide ameliyatı oldu. Medical Park Tarsus Hastanesi’nde gerçekleştirilen ameliyatı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük ve ekibi yaptı.
 YÜRÜRKEN ZORLANIYORDU
Uzun süredir yaşadığı kilo sorunundan defalarca denediği spor ve diyetle kurtulamayan 50 yaşındaki Yeşim Tekniker’in vücut ağırlığı 114 kiloya ulaştı. Şeker hastalığı olan Tekniker, erken yorulma, yürürken zorlanma ve iş seyahatlerinde güçlük çekme gibi sıkıntılar da yaşamaya başladı. Tüp mide ameliyatı olmaya karar veren evli ve 1 çocuk annesi Yeşim Tekniker, yaptığı araştırmaların ardından Medical Park Tarsus Hastanesi’ne geldi.
 HEDEFİ 70 KİLO
Yeşim Tekniker’in tüp mide ameliyatını Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük ve deneyimli ekibi gerçekleştirdi. Operasyonda Tekniker’in mide fıtığı ameliyatı da yapıldı. Ameliyattan kısa süre sonra yürümeye başlayan Tekniker üçüncü gün taburcu edildi. Tekniker, hedefinin 70 kiloya inmek olduğunu belirtirken “Şimdiden kilo yüzünden sıkıntılarım başlamıştı. İlerleyen yıllarda daha büyük sorunlarla karşılaşacağımı biliyordum. Bu ynanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı TEHLİKE BAŞLAYINCA AMELİYAT OLDU