TEHLİKE BAŞLAYINCA AMELİYAT OLDU - Tarsus Haber, Tarsus Kent Gazetesi, Tarsus Haberleri

Tarsus Hava Durumu

MERSIN

Son Dakika:

Home Top Ad

REKLAM ALANI

Post Top Ad

Reklam Alanı

30 Aralık 2017

TEHLİKE BAŞLAYINCA AMELİYAT OLDU


Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren ve Çukurova bölgesinin en büyük fabrikalarından biri olan Çimsa’nın İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticisi Yeşim Tekniker, fazla kilo sorunu sağlığını olumsuz etkilemeye başlayınca tüp mide ameliyatı oldu. Medical Park Tarsus Hastanesi’nde gerçekleştirilen ameliyatı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük ve ekibi yaptı.
 YÜRÜRKEN ZORLANIYORDU
Uzun süredir yaşadığı kilo sorunundan defalarca denediği spor ve diyetle kurtulamayan 50 yaşındaki Yeşim Tekniker’in vücut ağırlığı 114 kiloya ulaştı. Şeker hastalığı olan Tekniker, erken yorulma, yürürken zorlanma ve iş seyahatlerinde güçlük çekme gibi sıkıntılar da yaşamaya başladı. Tüp mide ameliyatı olmaya karar veren evli ve 1 çocuk annesi Yeşim Tekniker, yaptığı araştırmaların ardından Medical Park Tarsus Hastanesi’ne geldi.
 HEDEFİ 70 KİLO
Yeşim Tekniker’in tüp mide ameliyatını Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük ve deneyimli ekibi gerçekleştirdi. Operasyonda Tekniker’in mide fıtığı ameliyatı da yapıldı. Ameliyattan kısa süre sonra yürümeye başlayan Tekniker üçüncü gün taburcu edildi. Tekniker, hedefinin 70 kiloya inmek olduğunu belirtirken “Şimdiden kilo yüzünden sıkıntılarım başlamıştı. İlerleyen yıllarda daha büyük sorunlarla karşılaşacağımı biliyordum. Bu y

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Reklam Alanı

Pages