ÜNLÜ ORGANİZATÖR TÜP MİDEYLE ZAYIFLIYOR


Türkiye Spor Ödülleri, Altın Palmiye Ödülleri, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi ve Altın Marka ödülleri başta olmak üzere önemli organizasyonlara imza atan, ünlü sanatçılarlaçalışan Nedim Delibaş, fazla kilolarından kurtulmak için tüp mide (mide küçültme) ameliyatı oldu. Medical Park Tarsus Hastanesi’nde Op. Dr. Erdal Cücük’ün gerçekleştirdiği operasyonla, Nedim Delibaş’ın midesi küçültüldü.
 LAPAROSKOPİK YÖNTEMLE YAPILDI
Uzun süredir yaşadığı fazla kilo sorunu son 2 yıldır artan ve 100 kiloya ulaşan Nedim Delibaş, defalarca spor ve diyet yapmasına rağmen zayıflayamayınca tüp mide ameliyatına karar verdi. Ameliyat olan arkadaşlarının tavsiyesi üzerine Mersin’in Tarsus ilçesine gelen Delibaş, Medical Park Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük’le görüşüp ameliyat olmak istediğini söyledi. Op. Dr. Cücük ve ekibi, laparoskopik yöntemle ameliyatı gerçekleştirdi.
 ŞEKER, TANSİYON, KOLESTROL BAŞLAMIŞTI
Nedim Delibaş, ameliyattan sonraki 2 ay içinde 20 kilo vererek 80 kiloya düştü. Hedefinin 70 kiloya inmek olduğunu söyleyen Delibaş, “Mesleğim nedeniyle düzensiz besleniyordum. Son 2 yılda kilo sorunum had safhaya ulaştı. Artık şeker, tansiyon ve kolestrol hastalıkları başlamıştı. Uykumda da sorun vardı. Diyet ve sporla zayıflayamayınca tüp mide ameliyatına karar verdim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Umarım 70 kiloya düşeceğim” dedi.