Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

TARSUS BELEDİYESİ ESNAFLARA BAYRAK DAĞITTI


BAŞKAN CAN, “ŞEHRİMİZİ BAYRAKLARLA SÜSLEYELİM. ÇÜNKÜ TÜRKÜN BAYRAĞI DOSTA GÜVEN, DÜŞMANA KORKU VERİR”
Tarsus Belediyesi, Suriye sınırımızda başlayan Zeytin Dalı Afrinharekatında ordumuza destek olmak ve birlik beraberliğe vurgu yapmak amaçlı esnaflara bayrak dağıtımı yaptı.

Birlik, beraberliğin önemine değinen Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Afrin’e yapılan harekatı desteklemek amacıyla bütün ev ve işyerlerine bayrak asılmasını istedi.

Başkan Can, “Ülkemize yönelik terör unsurlarını bertaraf etmek üzere Afrin'eharekat düzenleyen kahraman ordumuz için dua edelim. Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Suriye Irak sınırımızda dengeler sürekli değişiyor. Dünya düzenine yön vermeye çalışanlar Suriye sınırımızda yanı başımıza terör örgütlerini yerleştirme planlarına karşı ordumuzun güvenli bölge açmak ve terör koridorunu koparmak amacıyla başlattığı “Zeytin Dalı” AfrinHarekatında dualarımız, kalbimiz ordumuzla. Allah ordumuzu düşmanlarımıza karşı muzaffer eylesin. İşte böyle günlerde toplum olarak birlik beraberliğimizi göstermemizin en güzel yollarından biri de şanlı şerefli Al Bayraklarımızı asmak olacaktır. Bu münasebetle şehrimizin çeşitli yerlerinde esnaflarımıza bayrak dağıtımı yaptık. Değerli hemşerilerimizden de isteğimiz budur. Ordumuza desteğimizi göstermek, onların moral motivasyonlarını üst düzeyde tutmak ve birlik beraberliğimizi dost düşman herkese göstermek için evlerimizin balkonlarına, pencerelerine ve iş yerlerimize şanlı bayrağımızı asalım. Çünkütarih boyunca Türk’ün bayrağı dosta güven, düşmana korku vermiştir. Destek veren herkesten Allah razı olsun” dedi.

Başkan Can, Tarsus’ta 3 bin adet bayrak dağıttıklarını söyledi.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı TARSUS BELEDİYESİ ESNAFLARA BAYRAK DAĞITTI