Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

AK PARTİ ADAYLARI TAŞKIN VE AYSALAR TEMPOYU YÜKSELTTİ
PARTİ Mersin Milletvekili ve aynı zamanda 2. Sıradan Milletvekili adayı Ali Cumhur Taşkın ile Milletvekili adayı Zeynep Şemsi Aysalar, 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine yönelik çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül ve ilçe yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kollarının da katıldığı seçim çalışmalarında tempoyu yükselten Milletvekili adayları Ali Cumhur Taşkın ve Zeynep Şemsi Aysalar’a yoğun bir ilgi gösteriliyor.

Esnaf gezilerinin yanı sıra, semt pazarları, parklar ve köylerde yoğun bir şekilde halkla buluşarak, onlarla sohbet edip, sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya çalışan Ali Cumhur Taşkın, Zeynep Şemsi Aysalar ve İlçe Başkanı İbrahim Gül, halkın kendilerine gösterdiği yoğun ilgiden dolayı son derece mutlu olduklarını söylediler.

Başkanı Gül, Milletvekili adayları Ali Cumhur Taşkın ve Zeynep Şemsi Aysalar, Türkiye'nin bekası ve geleceği için 24 Haziran'da seçim kararı aldıklarını belirterek, seçim kararıyla birlikte doların yükselme başladığını ve ekonomi üzerinden kendilerini vurmak için çalışmaya başladıklarını ifade ettiler.

Haziran seçiminin, Türkiye'nin geleceğini belirleyecek bir seçim olduğunun altını çizen Ali Cumhur Taşkın ve Zeynep Şemsi Aysalar, “Kimin Türkiye üzerinde hesabı varsa, bunu bozacak olan bu aziz millettir. Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı yıkamayan dış güçler, içerideki iş birlikçileriyle Erdoğan'ı yıkma girişiminde bulunuyor. Onlara bu halk asla izin vermeyecek. Ülkemizin geleceğini ve çıkarını gözetmek hepimiz için son derece önemli. Aziz milletimiz onlara gereken cevabı 24 Haziran Pazar günü sandıklarda oylarıyla verecekler.  24 Haziranda hem Cumhurbaşkanımızı başkanlık koltuğuna oturtacağız ve hem de mecliste güçlü bir AK Parti'yi hep birlikte inşa edeceğiz” şeklinde konuştular.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı AK PARTİ ADAYLARI TAŞKIN VE AYSALAR TEMPOYU YÜKSELTTİ