Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

ZABITA REFÜJLERE RASTGELE KONULAN REKLAM TABELALARINI KALDIRDI


Tarsus Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, mesai saati gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor.
Zabıta ekipleri, gece geç saatlere kadar çalışarak refüjlere rastgele konulan pano, levha ve tabelaları kaldırarak görüntü kirliliğine son vermeye devam ediyor.
Zabıta ekipleri, yaptığı çalışmada, şehir genelinde yürüyüş yollarını ve kaldırımları işgal eden, çevre ve görüntü kirliliği ile trafik görüşünü engelleyen, yaya trafiğini tehlikeye atan, yol kenarlarına uygunsuz ve gelişi güzel konularak kazalara neden olan işletmelerin tabela ve reklam panolarına el koydu.
Özellikle ana caddeler üzerinde bulunan esnafların refüjlere koyduğu, dernekler ve özel şirketler tarafından izinsiz bırakılan, trafikte görüş açısını kapatarak kazalara sebebiyet veren ve görüntü kirliliğine neden olan insanların dikkatini çekmek için bırakılan ticari ve kamu hizmeti amaçlı tabela ve reklam panoları için daha önceden işletme sahiplerini uyaran zabıta ekipleri, uyarıları dikkate almayıp kaldırmayan işletmelerin tabelalarını tek tek keserek kaldırdı.
Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, şehir genelinde yapılan bu tarz çalışmaların rutin olarak devam edeceğini belirtti.nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı ZABITA REFÜJLERE RASTGELE KONULAN REKLAM TABELALARINI KALDIRDI