Köşe Yazıları

Son Dakika

Blog Archive

Recent comments

Tarsus Haber

Tarsus

Bölgesel Haber

Nevzat Doğan

Tarsus Haber

Genel Haber

Son İçerikler

Mersin Haber

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Follow by Email

Search

NEŞET TARHAN'DAN BİRLİK VE BERABERLİK ZİYARETİCumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından yeniden Mezitli Belediye Başkanlığına aday gösterilen mevcut Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, ilk ziyaretini Ortadoğu Hastanesi’nde yoğum bakımda olan Mezitli Belediye eski Başkanı Mustafa Savcı ile başladı. Daha sonra ilçe genelindeki ziyaret programı kapsamında Mezitli KaymakamıEmin Sait Karahaliloğlu, Mezitli İlçe Emniyet Müdürü Ali Garanlı, ve Kuyuluk Belediyesi eski Başkanı Yakup Şık'ı ziyaret etti.
MEZİTLİ'DE BİRLİK VE BERABELİĞİ SAĞLADIK
Mezitli'de her zaman birlik ve beraberlik ortamı olduğunu dile getiren Mezitli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Neşet Tarhan ''İlk ziyaretimi ilçemize hizmet etmiş olan ve şu anda yoğum bakımda gözetim halinde tutulan eski Belediye Başkanımız Mustafa Savcı’yı ziyaret ederek başladım. Kaymakamlık ve belediye hizmetlerinin uyumuna çok önem veriyoruz. Ve biz bunu ilçemizde başardık. Aynı şekilde İlçe Emniyet Müdürlüğümüzle de bu birliği sağladık. Halkımızın güvenliği ve mutluluğu bizim için hep öncelikli oldu ve olmaya da devam edecek” şeklinde konuştu.

NEŞET TARHAN'DAN ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET
Mezitli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Neşet Tarhan, eski başkanlara yapmış olduğu ziyaret ile ilgili olarak açıklamada şunları söyledi; “Daha önce ilçemizde belediye başkanlığı yaparak hizmet etmiş ve ilk belediye başkanı olan Mustafa Savcı ve Kuyuluk Belediyesi eski Başkanı Yakup Şık'ı ziyaret ederek, ilçemiz hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Değerli başkanlarımızın önerileri ve katkıları bizler için çok önemli. Umarım önermiş oldukları fikirler ve verdikleri desteklerle Mezitli halkını gülümseteceğiz. Hizmeti geçen ve hayatta olmayan eski belediye başkanlarımızı da rahmetle anıyorum.”nanomag

Tarsus haber içerisinde online son dakika güncel tarsus haberlerini bulabilirsiniz.


0 Yorum Yapıldı NEŞET TARHAN'DAN BİRLİK VE BERABERLİK ZİYARETİ