Subscribe Us


 

TADER 3. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDIAnkara Tarsuslular Derneği (TADER)'in 3. Olağan Genel Kurul toplantısı sonunda, TADER’ in Genel Başkanı Semih Özsu ve mevcut yönetim kurulu yeniden seçildi.
Özsu; ‘’Biziz biz yapan, doğup büyüdüğümüz bu topraklara vefa borcumuz var’’ dedi.
Türkiye Emekliler Derneği Genel Merkez konferans salonunda gerçekleşen kongrenin divan başkanlığını TÜED Genel Başkanı Kazım ERGÜN, Divan Başkan Yardımcılığını TÜED Gn. Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, Tarsus-Çamlıyayla Muhtarlar Derneği Başkanı M. Naci Güllü, Divan Katip Üyeliklerini ise Mehmet Taran ve Feride Keskin yaptı.
Başkan Semih Özsu genel kurul sonrasında yaptığı açıklamada; “Ankara ve Tarsus'tan gelen çok değerli hemşehrilerimizin katılımlarıyla 3. olağan kurulumuzu gerçekleştirdik. Genel Kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran
Mersin MilletvekillerimizHacı Özkan, Baki Şimşek, Behiç Çelik, Zeki Hakan Sıdalı, Ulaştırma eski BakanımızProf.DrEnis Öksüz, Belediye Başkanımız Dr.Haluk Bozdoğan, Ziraat Odası Başkanı Veyis Avcı ve Tarsus-Çamlıyayla Muhtarlar Derneği Başkanı M.Naci Güllübirer konuşma yaptılar. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, Odalarımız, STK’lar ve yerel basınımızla birlikte,Tarsus’un gelişmesine katkı sunacak her projede birlik içinde hareket edilmesi, güçlü bir Tarsus lobisi oluşturulması ve bunun için de ayrım yapmaksızın hepbirlikteçok çalışılması gerektiği, bu konuşmaların ortak fikri olmuştur ’’ dedi.
Özsu;‘’Bugün bu salonu doldurarak bizlere destek verilmesiüzerimizdeki sorumluluğu daha da çok artırmıştır. Bu bilinçle, TADER olarak bizlerde Tarsus’a hizmet etmeye devam edecek ve edenlerin herzaman yanında ve destekçisi olacağız. Ankara’da Tarsusluların dost kapısı olan derneğimizin genel kuruluna katılan Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, Bakanımıza,Tarsus’tan gelen değerli muhtarlarımıza, Ziraat Odası Meclis üyelerine,hemşehrilerimize, DP Tarsus İlçe Başkanı Abdullah Kemal Aker, Tarsus Zirve Gazetesi sahibi Ferhat Günaştı, İlbank Banka Hizmetleri Daire Başkanı Muhammed Göçer veAnkara’da yaşayan tüm hemşehrilerimize vemisafirlerimize, bu güzel günümüze katılarak daha da anlamlı kıldıklarından ve bizleri onurlandırdıklarından dolayı, şahsım ve yönetim kurulumuza seçilen arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Kurulumuza Telgraf ve çiçek gönderenMersin B.Ş. Belediye Başkanı Vahap SEÇER’e, Milletvekili Ali Cumhur Taşkın ve Danıştay üyesi Mehmet Aydın’a teşekkür ediyoruz.Ayrıca, Kuruluşumuzdan bugünekadar4. Genel Kurulumuzu gerçekleştirdiğimiz ve herzaman bizlerden desteklerini esirgemeyen ev sahipliği yapan, TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün ve Tarsusluların Ankara’daki abisi değerli büyüğümüz Ömer Kurnaz abimize ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz’’diyerek, Genel Başkan Kazım Ergün’e bir teşekkür plaketi verdi.Genel Kurul sonrasında, Anıtkabir’ i ziyaret ederek, mozoleye çelenk bırakan,Tarsus Ziraat Odası Başkanı Veyis Avcı başkanlığında yapılan resmi törenemeclis kurulu üyeleri, muhtarlar ve TADER yönetim kurulu üyeleri katıldı.
TADER YÖNETİM KURULU ÜYELERİDENETİM KURULU ÜYELERİSemih Özsu    Genel Başkan           Mehmet TUNCER
Mehmet Ali Özışık  Genel SekreterAbdil Mustafa ÇÖMEZ
Halil İbrahim Doğanay   Genel Mali SekreterAli Sedat ULUĞ
Aykut Yıldırım  Yönetim Kurulu Üyesi
Dr.Bora Togo  Yönetim Kurulu Üyesi
Doç.Dr. Deniz Ulaş  Yönetim Kurulu Üyesi
Erdal Uyan        Yönetim Kurulu Üyesi
Hakan DülkarYönetim Kurulu Üyesi
Özlem Dirik      Yönetim Kurulu Üyesi

Yorum Gönderme

0 Yorumlar