Subscribe Us


 

TARSUS’TA TRAFİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDITarsus’ta  Karayolu Trafik  Güvenliği  Haftası kutlamaları kapsamında  yapılan etkinlikler güzel geçti.
Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği 04-10 Mayıs Karayolu Trafik Haftası'nı ve Karayolu Trafik Güvenliği Günü'nü çeşitli etkinliklerle kutladı.
Etkinlikler kapsamında Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği görevlilerince Cumhuriyet Meydanı’nda ve AVM'de Tarsus halkına gül dağıtıldı.
Hafta  dolayısıyla Tarsus Belediyesi Nikâh ve Toplantı Salonu'nda ödül töreni yapıldı. Buradaki törene Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, Garnizon Komutanı Bakım Yüzbaşı Şükrü Uzundağ, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burak Demirtaş, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Halis Ünal, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Tarsus Gençlik ve Spor Müdürü Murat Tarsuslu, Şoförler Odası başkanı Duran Şen, bazı  STK toplum kuruluşlarının temsilcileri, bazı okulların müdürleri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.
Tören saygı duruşu ve ardından İstiklâl Marşı'nın okunmasıyla başladı. Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği'nce hazırlanan bilgilendirme sunumu tüm katılımcılara izlettirildi. Tarsus İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı 4. Sınıf Emniyet Müdürü Özden Özden 'Karayolu Trafik Haftası' ile ilgili konuşma yaptı.
Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal 'Karayolu Trafik Haftası' ile ilgili konuşma yaptı. Ödül töreninde Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği'nde görevli Polis Memurları Mustafa Karalı ve Vedat Ateş'e 'Yılın Trafik Polisi Ödülü'; Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timi'nde görevli Jandarma Kıdemli Üstçavuş Mustafa Özçatal ve Uzman Jandarma 6. Kademe Çavuş Alpaslan Uslu'ya Yılın Jandarma Trafik Personeli Ödülü'; Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği'nde görevli Polis Memuru Alper Karagöz ve Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timinde görevli Jandarma Kıdemli Başçavuş Hasan Ürek'e 'Yılın Eğitici Trafik Personeli Ödülü'; Tarsus TOK Kooperatifi Başkanlığı, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Tarsus 88 Nolu Kamyoncular-Tırcılar Kooperatifi Başkanlığı ve Tarsus Ticaret Borsası Başkanlığı tarafından seçilen Cahit Durduran, Yüksel Oktay, Mustafa Anak ve Ali Fuat Tekeli'ye 'Yılın Örnek Sürücüleri Ödülü'; Tarsus SS 12 Nolu Yeni Mahalle Taş. Kooperatifi Başkanlığı, Tarsus Ulaşım A.Ş. Kooperatifi Başkanlığı, Tarsus Servis Aracı İşletmeleri Esnaf Odası Başkanlığı ve Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı tarafından seçilen Arif Yıldırım, Tahsin Sancak, Musa Erol ve Müfit Sezer'e 'Yılın Örnek Sürücüleri Ödülü'; Tarsus Ziraat Odası Başkanlığı, Tarsus Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatif Başkanlığı ve Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü'de görevli Bekir Sert, Enver Kaya ve Ezgi Çetin'e ' Yılın Örnek Sürücüleri Ödülü'; Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Tarsus Ortaokulu, Tarsus Hasan Ali Yücel Ortaokulu, Tarsus Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu ve Tarsus Çağlayan Ortaokulu öğrencileri Tolunay Yılmaz Mehmet Emin Teke, Yazdan Göbüt, İrem Koçak, Melis Enis Gökdemir, İlayda Beste Babuccu, Furkan Özkan, Doğan Fidanten, Kemal Güneşdoğdu ve Diyar Gürel'e 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 'Okul Geçit Görevlisi Ödülü verildi.
Ödül töreni Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından kurulan standlarda katılımcılara bilgilendirme broşürlerinin ve sponsorların desteği ile hazırlanan hediyelerin dağıtıldı.
Yorum Gönderme

0 Yorumlar