Subscribe Us


 

TARSUS MEGA KİŞİSEL GELİŞİM KURSU TÖRENLE HİZMETE AÇILDITarsus MEGA Eğitim Kurumları  Kişisel Gelişim kursu düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Şehit İshak Mahallesi Nenehatun Caddesi sağlık ocağı yanında hizmete giren Mega Kişisel Gelişim Kursunun  açılışına  Tarsus kaymakamı Yüksel Ünal,  bazı belediye meclis üyeleri,  STK temsilcileri, eğitimciler ve davetliler katıldı. Hilmi Tuzcu  hocanın  yaptığı duanın  ardından  açılış  gerçekleştirildi. 
Açılışta bir konuşma yapan Tarsus kaymakamı Ünal, “Kişisel eğitim deyip geçmeyin. İnsanlar gençken küçük yaşlarda kendini geliştirmeye başlar. Aldığı eğitimde bunda önemlidir. Bu yeni kurumda da çocuklarımızın kişisel eğitimi için önemli bilgiler vereceğine inanıyorum. hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 
 Kuruculuğunu Remzi Kaya, kurucu müdür olarak Çiler Akşanlı'nın görev yapacağı eğitim kurumunda  6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.  Sınıf öğrencileri ve  mezun öğrencilere  eğitim verilecek.  6  dersliği bulunan Mega Kişisel Gelişim Kursu  modern sınıfları, tecrübeli ve uzman kadroları ile  hizmet verecek.  Erken  kayıt fırsatlarından  yararlanmak ve  bilgi almak için  0 505 806 61 17 ve  0532 476 96 43 nolu telefonları arayabilirsiniz.  Yorum Gönderme

0 Yorumlar