AK PARTİ TARSUS İLÇE YÖNETİMİ BASINA TANITILDIAk Parti Tarsus İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Listesi onaylanmasından sonra ilk toplantısını yaptı.
İlçe binasında yeni yönetim ve basınla bir araya gelen Başkan Nevzat Çetin “Yeni yönetimimiz Ak Parti Genel Merkezimizin Tensipleriyle onaylanmıştır. Tarsusumuza Hayırlı olsun” dedi.
Çetin, kendilerine bu kutsal görevi veren Ak Parti teşkilatına teşekkür ederek ”Onaylanan listemizdeki arkadaşlarımızın hepside birbirinden değerli. Arkadaşlarımız ile en kısa zamanda görev bölümü yaparak Tarsus ve Tarsus’ta yaşayanlara hizmet için çalışmalara ağırlık vereceğiz. Aldığımız sorumluluk büyük. Bu bir bayrak yarışı. Bizlerde devraldığımız bayrağı daha ileriye götürmenin gayreti içinde olacağız. Basınla sık sık bir araya gelerek fikirlerini alacağız, çalışmalarımızı anlatacağız Gün birlik ve beraberlik günüdür. El ele vererek  başarılı olmak için çalışacağız.” dedi.
Daha sonra Nevzat Çetin Ak Parti Tarsus İlçe Başkanı olarak kendisini tanıtmasının ardından diğer yönetim kurulu üyeleri de kendilerini tanıttı.
Yaklaşık 4 aydan bu yana belirlenemeyen yeni yönetim genel merkezin onayı ile belirlenerek görevine başladı. Nevzat Çetin başkanlığında onaylanan yeni yönetim ise şu şekilde oluştu.
Başkan: Nevzat Çetin. Galip Aydın Arıkan, Emine Gündüz, Eşref Yılmaz,Nagihan Eğimli, Cemal Karagözlü,Nazlı Demir, Bülent Göçmen, İbrahim Titiz,Hasan Aküzüm,Yakup Kilik, Ömer Şahin,Nadir Uyar, İbrahim Yoksul,  M.Onur Ateş, Tuğrul Cihan Topak, Mehmet Can, Nahit Akdemir, Suğril Öztürkel,Ahmet Özerişoğlu,Yasin Çaktur, Halis Yıldız, Mehmet Kayahan Sarı, Ömer Şahbaz, Rahmi Angay.
Tanışma merasiminden sonra yönetim  parti binası önünde dualarla kurban keserek göreve resmen başladı.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar