TARSUS EMNİYET MÜDÜR V. VE ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI ŞEN, BAŞSAVCI TİRYAKİ’Yİ ZİYARET ETTİTarsus Emniyet Müdür vekili Oğuz Şahin ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Bayburt Cumhuriyet Başsavcısı iken Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığına  atanarak görevine başlayan Ramazan Murat Tiryaki’yi makamında ziyaret etti.
Emniyet Müdür vekili Oğuz Şahin, Başsavcı Ramazan Murat Tiryaki’ye kentin genel durumu hakkında bilgi vererek, Polis teşkilatının halkın huzur ve güvenliği için 24 saat canla başla hizmet vermekte olduğunu söyledi.
Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Oda olarak her zaman kentin gelişmesi ve sorunlarının çözümü için her türlü çalışmaya destek verdiklerini, karşılıklı anlayış ve diyalogla sorunların çözümü konusunda ortak akılda buluştuklarını ve kentin sorunlarına her zaman büyük bir duyarlılık gösterdiklerini kaydetti.
Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, bir süre sohbet ettikleri Başsavcı Ramazan Murat Tiryaki’nin görevini layıkıyla ve en iyi şekilde yerine getireceğine yürekten inandıklarını belirterek, “Biz Oda yönetimi olarak Tarsus’umuzun hayatın her alanında gelişmesi için var gücümüzle çalışıp, çabalıyoruz. Bizler hep Tarsus sevdalısıyız. Güzel Tarsus’umuz için her zaman hizmetteyiz” şeklinde konuştu.
Tarsus’un yeni Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki ise, Emniyet Müdür vekili Oğuz Şahin ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizlerde her zaman görevimizi en iyi şekilde yerine getirebilmek için çalışıp, çabalayacağız.” dedi.
Bayburt Cumhuriyet Başsavcılığından Tarsus’a atanan, evli ve 2 çocuk babası olan Başsavcı Tiryaki, Tarsus gibi dünyanın en eski yerleşim birimlerinden olan bir kentte görev yapmaktan dolayı büyük memnunluk duyacağını ifade etti.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar