TİY’İN TEKNİK DİREKTÖRLÜĞE ERGÜN PENBE GETİRİLDİSpor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu’nun teknik direktörlüğe Ergün Penbe getirildi.
Kulüp tesislerinde düzenlenen toplantıda, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus İdmanyurdu Kulüp Başkanı Mustafa Tamer Şendağ ve yöneticiler tecrübeli hoca Ergün Penbe ile bir süre görüştü. Yapılan görüşmelerinin ardından Penbe ile 1 yıllık sözleşme imzalandığı ifade edildi. Tarsus İdmanyurdu gibi köklü bir kulüpte görev almaktan olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Penbe, takımı başarıya taşımak için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti. Penbe, “Transfer edilecek futbolcularla birlikte iyi bir hazırlık dönemi geçirmeyi hedefliyoruz.  Sezona güçlü bir kadroyla başlamak ve taraftarlara iyi futbol oynayan sahada çok koşan yardımlaşma duygusunun üst düzeyde olduğu bir takım izletmeyi amaçlıyoruz” dedi.
Toplantının ardından tecrübeli hoca kulüp tesislerinde incelemelerde bulunarak, tesisteki imkânlar birçok spor kulübünde olamadığını, bunun bir avantaj olduğunu dile getirdi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar