AK PARTİ TARSUS İLÇE TEŞKİLATINDA BAYRAMLAŞMA


Tören ilçe Başkanı  Nevzat Çetin'in konuşmasıyla başladı. Bayramların birlik ve beraberliğe küskünlüklerin giderildiği özel günler olduğunu belirten Nevzat Çetin birlik ve beraberlik içinde Tarsus’a en iyi hizmetlerin gelmesi için çaba göstereceklerini vurguladı. Daha sonra kürsüye çıkan il başkanı  Cesim Ercik, milletvekilleri Hacı Özkan ve Zeynep Gül Yılmaz'ın bayramlaşmaya yönelik konuşmalarıyla devam etti.
AK Parti Tarsus ilçe teşkilatındaki bayramlaşma törenine katılan AK Parti Mersin Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını partililere iletti.’
Elvan, konuşmasında Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğunu ve güçlü ülke olmaya devam edeceğini belirten Lütfi Elvan, Türkiye’nin güçlü olmasını, güçlenmesini şimdiye kadar hiç kimsenin engelleyemediğini ve bundan sonra da engelleyemeyeceğini kaydetti.
AK Parti Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan ve Zeynep Gül Yılmaz, Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Tarsus ilçe Başkanı Nevzat Çetin ve ilçe yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları ile partililerin katıldığı bayramlaşma töreninde kendisine yoğun ilgi gösterilen Elvan, Türkiye’nin Kıbrıs’ın garantörü olduğunu söyledi.
Bu duygu ve düşüncelerle her birinizin bayramını kutluyorum, tebrik ediyorum. Allah mutluluk içerisinde, huzur içerisinde, barış içerisinde, kardeşlik içerisinde daha nice bayramlara, birlikte ulaşmayı inşallah nasip eder. Yine sevgili kardeşlerim, sizlerin şahsında tüm Tarsus’luların  bayramını kutluyorum.”    Elvan’ın konuşmasının ardından bayramlaşma törenine geçildi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar