ELVAN ‘GÜÇLÜ TÜRKİYE KIBRIS’IN GARANTÖRÜDÜR’


ELVAN  ‘GÜÇLÜ TÜRKİYE KIBRIS’IN GARANTÖRÜDÜR’

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi ElvanTarsus'ta konuştu. Elvan  ‘Türkiye Güçlü bir ülkedir, güçlü olmaya  devam edecektir. Türkiye, Kıbrıs’ın  garantörüdür”dedi.
Buradaki konuşmasında Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğunu ve güçlü ülke olmaya devam edeceğini belirten Lütfi Elvan, Türkiye’nin güçlü olmasını, güçlenmesini şimdiye kadar hiç kimsenin engelleyemediğini ve bundan sonra da engelleyemeyeceğini kaydetti.

AK Parti Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan ve Zeynep Gül Yılmaz, Mersin İl Başkanı CESİM ERCİK, Tarsus ilçe Başkanı Nevzat Çetin ve ilçe yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları ile partililerin katıldığı bayramlaşma töreninde kendisine yoğun ilgi gösterilen Elvan, Türkiye’nin Kıbrıs’ın garantörü olduğunu söyledi.
Bu duygu ve düşüncelerle her birinizin bayramını kutluyorum, tebrik ediyorum. Allah mutluluk içerisinde, huzur içerisinde, barış içerisinde, kardeşlik içerisinde daha nice bayramlara, birlikte ulaşmayı inşallah nasip eder. Yine sevgili kardeşlerim, sizlerin şahsında tüm Tarsuslu hemşehrilerimizin bayramını kutluyorum.”

Yorum Gönderme

0 Yorumlar