TARSUS İDMANYURDUNDAN “ZAFER YÜRÜYÜŞÜ”


TFF 2. Ligi Beyaz Grup ekiplerinden  Tarsus idmanyurdu  yönetimi ve futbolcularla  taraftarlar dün Zafer  yürüyüşü yaptılar.
Kulüp başkanı Mustafa Şendağ, Tarsus belediyesi başkan yardımcılarından  Dr. Füsun  Kaleli, TİY yönetim kurulu üyeleri 2. başkan ve  Medya Basın Sorumlusu Hakan Canan Can futbolcu ve taraftarlarla birlikte  PTT yanı Yarenlik alanı girişinde toplandılar.
30 Ağustos Zafer Haftası münasebetiyle  dün  saat 17’de 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle “Zafer Yürüyüşü” düzenlediler.
Yarenlik girişinde yönetim ve futbolcular halka ve taraftarlara karanfil dağıttı, ayrıca sarı lacivertli Tarsus idmanyurdu forması hediye ettiler.
Daha sonra taraftarlar ellerinde dev bir TİY bayrağı ile  30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği çerçevesinde   Zafer Yürüyüşü yaptılar.
TİY başkanı Mustafa Şendağ  ”30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Bu anlamlı günde TİY Yönetim kurulu olarak teknik ekip ve oyuncuların katılımı ile Atatürk Anıtından başlayıp, Yarenlik alanı Park kavşağında sona erecek olan Zafer Yürüyüşü düzenledik. Tarsus idmanyurdu taraftarlarımıza  ve halkımıza zafer yürüyüşümüze  verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz” dedi.


Tarsus halkı da yürüyüş sırasında TİY yönetimi, oyuncu ve taraftarlarına alkış tutarak bayramlarını kutladılar.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar