CHP'LİLER BORSAYA ZİYARETTE BULUNDU


Mersin CHP Milletvekili Cengiz Gökçel, Milletvekili Alpay Antmen ve Tarsus CHP İlçe Parti
Başkanı Ali İlk Borsaya ziyarette bulundu.
Borsa Başkanı Murat Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer , Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Hıdıroğlu ve Meclis Başkan Yardımcısı Fatma Temel tarafından karşılanan ziyaret heyeti ile  gıda ve tarım sektörü ile genel ekonomi hakkında görüş alışverişi yapıldı.
Mersin ve Tarsus ile ilgili önemli konuların ele alındığı ziyarette, Milletvekilleri Gökçel ve Antmen STK'lara yaptıkları ziyaretlerde bölgeyi ilgilendiren konularda sorunların dinlenip, derlenip Meclis'te yapacakları çalışmalara alt yapı hazırlama amacında olduklarını, çözümleri beraberlik içinde bulmaya çalıştıklarını ifade ettiler.
Başkan Murat Kaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Milletvekili Alpay Antmen ve Tarsus CHP İlçe Parti Başkanı Ali İlk'e teşekkür ederek, "Tarım Ülkemizin vazgeçilemez en önemli sektörüdür. Tarımda, iyi tasarlanmış bir sistemle devrim yapmamızı biz  mümkün görüyoruz.Çünkü her bir tarımsal üretim yapılan alanımız açık bir fabrikadır." ifadesinde bulundu.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar