ŞEN VE YANIK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ


Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı  Duran Şen  ikinci  oğlunu evlendirdi. Duran - Hayriye Şen çiftinin oğulları Muhammed Şen ile Nuran ve Ahmet Yanık çiftinin güzel kızları Sümeyra Yanık hayatını birleştirdi.
 Şoförler ve Otomobilciler Odası Balo salonunda gerçekleştirilen düğün törenine Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu,  Cumhuriyet Başsavcısı murat tiryaki,  Milletvekilleri Baki Şimşek ve  Hacı Özkan, Çamlıyayla belediye başkanı İsmail Tepebağlı, Tarsus önceki dönem belediye başkanı Şevket Can, MHP Tarsus ilçe başkanı Ertuğrul Bodur, Oda ve dernek başkanları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, iki ailenin yakını davetliler katıldı.
Gaziantep eşrafından olan Nuran ve Ahmet Yanık çiftinin kızları, ile Tarsuslu Duran ve Hayriye Şen çiftinin yakışıklı oğulları Muhammet Şen’in düğün töreninde genç çiftler ve davetliler gönüllerince eğlenme ve mutluluğu paylaşma imkanı buldular.
Daha sonra törende protokol mensupları iki ailenin  evlatlarının mutlu günlerini  tebrik ederken günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Bizde Şen ve Yanık ailelerinin büyüklerini kutluyor, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Yorum Gönderme

0 Yorumlar