TARSUS İDMANYURDU SARIYER MAÇINI KAZANMAYA ODAKLANDITFF İkinci Ligi Beyaz Grup ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu 2. Başkanı ve Basın Sormluu Hakan Canan Can, ‘’Sarıyer maçında hedefimiz 3 puan’’ dedi.
Şanlı Urfaspor maçını kazanarak takım olarak moral ve özgüven kazandıklarını, fakat takım ruhuyla sahada mücadele vermeleri adına birkaç haftaya daha ihtiyaçları olduğuna dikkat çeken Basın Sözcüsü Can, Sarıyer maçının çok zor geçeceğini, taraftarlarının desteğiyle bu zor maçı kazanarak haftayı kapatmak istediklerini kaydetti. Can şunları söyledi:”Sarıyer maçı sezonun en ciddi maçlarımızdan birisidir. Hedefli ve güçlü bir kadroya sahip Sarıyer maçını taraftarımızın her zaman olduğun gibi verecekleri destekleri ile kazanmak istiyoruz. Takım olarak Sarıyer maçına hazırız. Hedefimiz 3 puan. Bunu başaracak teknik kadro oyunculara sahibiz. Teknik ekip ve oyuncularımıza güveniyor, taraftarlarımızı Pazar günü maça davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu arada Basın Sözcüsü Can, takımda kart cezalısı İbrahim Hırçın’ın dışında sakat ve cezalı oyuncu bulunmadığını sözlerine ekledi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar