TARSUS’TA KAYMAKAM OKULLARIN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI


Tarsus’ta kaymakam okulların açılış törenine katıldı. 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı İlçemiz Şehit Cemre Salih Gözen İlköğretim Okulunda düzenlenen törenle açıldı.
İlk ders zilini Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otçu, Şehit Cemre Salih Gözen’in anne ve babası ve İlçe Protokolü beraber çaldı.
2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı açılışı Şehit Cemre Salih Gözen İlkokulunda düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
Törene, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otçu, Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Tarsus İlçe Garnizon Komutanı Şükrü Uzundağ, Tarsus İlçe Jandarma Komutan Vekili Mahmut Erin, Tarsus İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Tarsus Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Murat Tarsuslu, Tarsus İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Keskin,  Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören, öğrenciler tarafından okunan günün anlam ve önemini belirten şiirler ,konuşmalar ve folklor ekibinin gösterileriyle   devam etti.
 Akabinde; Okul Müdürü Yakup Konca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin ,Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ve Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otçu birer konuşma yaptı.
Gün anısına okul bahçesine öğrencilerle fidan diken protokol, sınıfları ziyaret ederek öğrenci, öğretmen ve velilerin yeni eğitim öğretim yılını kutladılar.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar