ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİNE YENİ LOKAL AÇILDI


ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİNE YENİ LOKAL AÇILDI
Tarsus’ta Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)yeni hizmet binasına kavuştu.
Yeni Ömerli Mahallesi 4108 sokak Togo apartmanı kat 1 no. 1 adresinde yer alan yeni hizmet binasının açılışı için tören düzenlendi.
Törene Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Mersin eski Milletvekilleri Ali Oksal ve Edip Özgenç, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, Oda, Dernek, Kooperatif ve Sendikaların yöneticileri, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan ADD Tarsus Şube Başkanı Gökhan Arkan, “Atatürkçü değerlere sahip çıkan dostlarımız, sizlerle birlikte Tarsus’ta derneğimizi hak ettiği yerlere ve güzel seviyelere çıkartmak için hep birlikte çalışmalar yapacağız. Derneğimize yapacağınız bağışlarla derneğimize başvuran öğrencilerimize burs yardımı da sağlanmaktadır. Bugün buraya gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ise “Atatürkçü Düşünce Derneği’ni çok önemsiyorum. Gençlere yönelik çalışmalar yapmalarını, Atatürk’ü ve Cumhuriyet’i onlara anlatmaları çok önemli. Elbette sıkıntılar çekeceğiz… Sosyal olarak, kültürel olarak; ama bunun altından yine kalkacak olan da bizleriz” diye konuştu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar