TARSUS İDMANYURDU'NUN KURULUŞUNUN 96. YILDÖNÜMÜ KUTLANIYOR


TARSUS İDMANYURDU'NUN KURULUŞUNUN 96. YILDÖNÜMÜ KUTLANIYOR
TFF 2.Ligi Beyaz Grup ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu Yönetim Kurulu 2. Başkanı ve  Basın Sözcüsü Hakan Canan Can, 9 Ekim 1923 yılında kurulan Tarsus idmanyurdu'nun kuruluşunun 96. yıldönümünü kutladığını bildirdi.
Tarsus idmanyurdu Kulübünde görev almaktan onur ve gurur duyduğunu belirten Can, “1923 yılında kurulan Cumhuriyetle yaşıt kulübümüz şanlı Tarsus idmanyurdu'muz bugün 95. Yılını geride bırakarak, 96. Yıla merhaba demektedir. Şanla, şerefle, gurur ve onurla geride kalan 95 yılda birçok unutulmaz başarılara imza atan güzide kulübümüz Tarsus İdmanyurdu'nda kuruluşundan bugüne taş üstüne taş koyan, çalışan, emek veren başkan, yönetim kurulu, teknik heyet ve  oyuncular ile personele yönetim kurulumuz adına  teşekkürü bir borç biliriz. Bugün  96. Kuruluş yıl dönümümüz nedeniyle  saat 15:00'de Cumhuriyet meydanında Atatürk Anıtı'na  çelenk koyacağız. Belediye  Bandosu  eşliğinde  istiklal marşımızı söyleyip, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile  silah arkadaşları, şehit ve gazilerimiz için saygı duruşunda bulunacağız. Burada  yapacağımız kutlama etkinliğimize   halkımızı ve taraftarlarımızı davet ediyoruz.”dedi.
PENDİKSPOR MAÇINA DAVET
Tarsus İdmanyurdu Yönetim Kurulu 2. Başkanı ve  Basın Sözcüsü Hakan Canan Can, “Kuruluş yıl dönümümüze rast gelen bugünde  ligde Pendikspor'u konuk  edeceğiz. Yakaladığımız çıkışı ve havayı sürdürmek istiyoruz. Bugün cefakar ve vefakar taraftarlarımızla bir olup Pendikspor maçını kazanarak 96. Kuruluş yıldömünü  perçimlemek istiyoruz. Diyerek Tarsus halkını ve taraftarları Pendikspor maçına davet ettiğini kaydetti.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar