TARSUS KAYMAKAMI KADİR SERTEL OTCU, İLK HALK GÜNÜ TOPLANTISINI YAPTI.Tarsus kaymakamı Kadir Sertel Otcu, ilk Halk Günü  toplantısını yaptı.Kaymakam Otçu, vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilme amacıyla bundan böyle Halk Günü toplantılarını Perşembe günleri düzenli olarak gerçekleştireceklerini söyledi.

Kaymakamlık Toplantı salonunda yapılan Halk Gününde konuşan  Otçu, ‘’sizler bizim için değerlisiniz. Devletin kurumları size hizmet etmek için var. Bizim görevimiz hizmet kanallarını  açık tutmaktır. Artık bundan sonra her hafta bu toplantılarımızı yaparak halkımızla birebir irtibat kuracağız ve onları dinleyip, sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağız” diye konuştu.
Toplantıya katılan 48 vatandaştan  3'ü eğitim, 24'ü sosyal yardım, 10'u İşsizlik, 11'i diğer hususlarla alakalı talep ve şikayetlerini doğrudan İlçe Kaymakamına iletme fırsatı buldular.
Vatandaşlarımın talep ve şikayetlerine en kısa zamanda çözüm üretilmek üzere ilgili birimlere gerekli talimatlar Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otçu tarafından verildi

Yorum Gönderme

0 Yorumlar