TSO’DA BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK TOPLANTISITarsus Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan Barış Pınarı harekatına destek toplantsında ‘’Devletimizin ve Kahraman askerlerimizin yanındayız’’ denildi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı Tarsus Oda-Borsaları, Sendika ve STK’larının ortak düzenlediği Barış Pınarı Harekatına destek toplantısında tüm Türkiye ile eş zamanlı ortak basın bildirisi okundu.
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde katılan tüm temsilciler adına Oda Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak tarafından yapılan basın açıklamasında ”Dualarımızla ve bütün gönlümüzle Devletimizin ve Kahraman Askerlerimizin yanındayız. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bölgedeki terör unsurlarını yok edeceğine ve terör örgütlerini hezimete uğratacağına olan inancımız tamdır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz, mekanları cennet olsun. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyoruz. Cenab-ı Hak Mehmetçiğimizi korusun, Ordumuzu muzaffer kılsın. Allah, yar ve yardımcımız olsun.” vurgusu yapıldı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar