Tarsus Belediyespor Kadın Basketbol Takımına Ankara’da TADER’den Ziyaret


Tarsuslular Derneği Başkanı Semih Özsu, Yönetim Kurulu Üyeleri H. İbrahim Doğanay, M. Ali Özışık ve Aykut Yıldırım ile birlikte, Çankaya Üniversitesi SK Kadın Basketbol Takımı ile 8 Kasım Cuma günü Ankara’da karşılaşacak olan, Tarsus Belediyespor Kadın Basketbol Takımının antrenmanını ziyaret ederek, teknik ekip ve oyunculara  baklava ikramında bulundu.
Semih Özsu açıklamasında; “Sporun her alanında, Tarsus adına yarışan sporcularımızı ve takımlarımızı yürekten destekleyip, TADER olarak yanlarında bulunmaya ve destek olmaya gayret ediyoruz.
Kadınlar Basketbol Ligine iyi bir başlangıç yapan ve Tarsus’a şampiyonluk sevinci yaşatarak bir üst lige çıkmayı hedefleyen takımımıza, yarın yapacağı karşılaşma öncesinde moral vermek ve Ankara’da yalnız olmadıklarını hissettirmek için yönetim kurulumuzla birlikte antrenmanlarını izlemeye gittik.
Oyuncularımıza, TADER olarak yarınki maçta destek için tribünde olacağımızı belirterek başarılar diledik. 
Bu sezon için imkanlar çerçevesinde, iyi bir ekip kurulduğunu görüyoruz. Başkanımıza, yöneticilerimize, teknik kadromuza ve oyuncularımıza inanır ve destek olursak, arzulanan hedefe ulaşılacağından eminiz.
Birlik ve beraberlik içinde, her alanda sporcularımıza sahip çıktığımız takdirde, hedeflenen başarılara ulaşmak için bütün engelleri kolaylıkla aşacağımızı düşünüyorum” dedi.
Semih Özsu ve Yönetim Kurulu Üyeleri antrenman sonrası teknik ekip ve oyunculara baklava ikram ederek başarılar diledi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar